https://www.yazi-yorum.net/wp-content/uploads/2020/06/hakkimizda.jpg

Parma Kitap’tan Öykü Seçkisi, Konu “Aşk”

Aşk konulu öykü seçkisi için düzenlediğimiz yarışma çağrısı, öykü yazmaya ilgi duyan 18 yaş üzeri tüm edebiyatseverlerin katılımına açıktır.

Katılım Şartı:

Katılımcılar öykü seçkisine en fazla iki öykü ile katılabilirler.

Öykü seçkisine katılan eserlerin daha önce internet ortamında ve/veya basılı olarak (dergi, kitap vb) yayımlanmamış olması gerekmektedir.

Gönderilecek öyküler, word dosyası olarak Times New Roman yazı stiliyle, 12 punto 600 kelimeyi geçmeyecektir. Pdf olarak gönderilen dosyalar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Değerlendirmeye konu öykülerin, yazarın kısa özgeçmişi ve iletişim numaraları ile birlikte; oykuseckisi1@gmail.com adresine iletilmesi gerekmektedir.

Eserlerin değerlendirmeye alınabilmesi için son katılım tarihi 05.11.2023’türr.

İletilen öyküler dergi editörü tarafından değerlendirilecektir. Yapılan ön değerlendirme sonucunda yayın kurulunca yarışma koşullarına uymayan öyküler elenecektir.

Ön değerlendirme sonuçları en geç 29.12.2023 tarihine kadar katılımcılara mail yoluyla iletilecektir.

HAKLAR VE YÜKÜMLÜLÜKLER

Yazarlar değerlendirmeye gönderdikleri öykülerin telif haklarının ve/veya kullanım haklarının Parma Kitap’a ait olduğunu kabul ve beyan etmektedirler.

Yarışmaya öykü gönderenler bu şartnameyi kabul etmiş sayılırlar. Gönderilen eserler, yarışmanın hangi aşamasında olursa olsun şartnamenin herhangi bir maddesine aykırılıkları tespit edildiğinde seçki dışında bırakılır.

www.parmakitap.com