Yazı-Yorum

Yazı Yorum Çocuk Edebiyat Dergisi Yayın Hayatına Başladı
20 Nisan 2020

Yazı Yorum Çocuk Edebiyat Dergisi Yayın Hayatına Başladı
Yazı Yorum Çocuk Edebiyat Dergisi yayın hayatına başladı.

İlk yazısını, 12 Nisan 2020 tarihinde yayınlayan dergi, çocuklara iyi edebiyatı kendi dillerinde anlatmak amacıyla yola çıkıyor.
İki yıldan bu yana yetişkin edebiyatın ve sanatın hemen her dalında yetkin isimleri ekibine katarak, emin adımlarla yolunda ilerleyen “Yazıyorum Edebiyat Dergisi”, bu kez çocuk edebiyatında çocuk gelişimi uzmanı, pedagog, psikolog ve en önemlisi, değerli eğitimcilerden oluşan kadrosuyla bundan böyle çocuklara da seslenecek.

Okuruna online ve ücretsiz olarak, www.yaziyorumcocuk.net sitesinden her ay güncellenecek yazılarıyla ulaşacak dergi, iki ay da bir aynı site üzerinden “Pdf dergi” şeklinde ve yine ücretsiz çıkacak. “Pdf dergisinin” ilk sayısıyla 23 Nisan 2020’de çocuklara ulaşacak olan ekip; heyecanını sizlerle paylaşmak istemekte ve yetişkin sanat ve edebiyat okurunun yanı sıra çocuklara da her zaman nitelikli yayın sunmaya devam edeceğinin sözünü vermektedir.

Öykü, masal, şiir, karikatür, bulmaca, interaktif anlatı ve yazılarımızla renkli ve dopdolu bir dünyaya davet ediyoruz çocuklarımızı, yarınlarımızı, geleceğimizi. Üstelik en değerli bölümü “Çocuklarımızdan Gelenler” köşesine, bu köşeyle onların sesini duymaya-duyurmaya kendimizi adayarak.
Tüm çocuklarımızı ve kalbinde çocuk atışı taşıyanları beklemekteyiz.